Witch Doctor: Difference between revisions
Jump to navigation
Thephantom (talk | contribs) No edit summary |
Thephantom (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 116: | Line 116: | ||
| style="text-align: center;" | 1,210 | | style="text-align: center;" | 1,210 | ||
| style="text-align: center;" | 28,800 | | style="text-align: center;" | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceanic Future | |||
| style="text-align: center;" | 591 | |||
| style="text-align: center;" | 1 | |||
| style="text-align: center;" | 1,326 | |||
| style="text-align: center;" | 36,600 | |||
|} | |} |