Award Trophy: Difference between revisions
Jump to navigation
Thephantom (talk | contribs) No edit summary |
Thephantom (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| 140 | | 140 | ||
| 3,200 | | 3,200 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arctic Future | |||
| 150 | |||
| 4,800 | |||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceanic Future | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceanic Future |
Revision as of 20:34, 8 March 2017